Shoferi i blindit merr paratë e bankës dhe zhduket me 1 milion paund
Grabitje të blindave me para nuk ndodhin për herë të parë në Shqipëri, megjithatë rrallë ndodh në botë që grabitësit të futen në barkun e avionit.

Një rast vjedhjeje në blindin e bankës ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Britaninë e Madhe ku shoferi është zhdukur me 1 milion paund duke e lënë blindin poshtë një ore.

Nuk dihet se ku ka shkuar shoferi 36 vjeçar i quajtur Joel March, por autoritetet kanë konstatuar se bashkë me të mungonin edhe 40 arka me para që po dërgoheshin në një vend më të sigurt. /albeu.com/
Shtuar më 25/04/2019, ora 13:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori