Shmanget tragjedia në Fier, dy fëmijë rrezikojnë të mbyten në lumë
Shmanget tragjedia në Fier, dy fëmijë rrezikojnë të
Një tragjedi e mundshme është shmangur në Fier mëngjesin e sotëm, ku dy fëmijë rrezikuan të mbyten në lumë.

Fëmijët e komunitetit rom ishin duke luajtur anës lumit Gjanica, por ranë në ujë, ndërsa fatmirësisht u shpëtuan nga një kalimtar i rastit.

Fëmijët janë dërguar në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.
Shtuar më 28/01/2021, ora 10:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori