Shkundet Shqipëria, ku ranë tërmetet e njëpasnjëshme
Shqipëria është lëkundur nga disa tërmete të njëpasnjëshme ditën e sotme.

Në mesditë ka pasur dy lëkundje në Korçë sipas Qendrës Evropiane Sizmiologjike dhe sipas IGJEUM.

Por edhe në orët e para të mëngjesit ka pasur dridhje në Roskovec.

orën 12:36 lëkundje me magnitudë 2.4 janë ndjerë 16 km në jugperëndim të Korçës.

Tre minuta më pas në orën 12:39 një tjetër tërmet me magnitudë 3.3, 1 km larg nga Maliqi. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2018, ora 13:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori