E FUNDIT/ Plagoset me pistoletë silenciator një person pranë piramidës
Shkrumbohet nga flakët banesa, nëna jetonte me 5 fëmijët (VIDEO)
Nja banesë është djegur në fshatin Barbullush të Vaut të Dejës. Ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të marte, ndërsa për fat të mirë nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Shkak i zjarri në banesë dyshohet të jetë bërë një shkëndije elektrike.

Forcat zjarrfikëse kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e flakëve
Shtuar më 22/10/2019, ora 18:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori