Shkaku i kësaj gjuhe të frikshme fshihet pas atyre që ne pijmë çdo ditë (FOTO LAJM)

Tashmë janë të ditura problemet e theksuara që shkaktojnë në trup pijet energjiketrup.

Shumë sheqer, taurinë dhe lloj lloj kimikatesh që futën në trupin tuaj duke shkaktuar një mori efektesh anësore, shkruan Albeu.com.

Megjithatë, ky mësues i quahtur Dan Royals ka vendosur që të na japë shembullin personal sa i përket dëmeve që shkaktojnë pijet energjike.

Ai ka postuar në rrjetet sociale një foto të gjuhës së tij pasi kishte dalë nga konsulta me mjekun duke bërë thirrje që të mos konsumohen pijet energjike.

Ai ishte një konsumator i rregullt i tyre, por tashmë ka marrë mësim dhe mbi të gjitha, i duhet të normalizojë gjuhën e tij. /albeu.com/
Shtuar më 28/03/2019, ora 16:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori