Shfaqje e papritur, ku është parë Fatos Nano (FOTO LAJM)

Ish kryeministri, Fatos Nano është një nga personazhet që ngjallë më së shumti interes në skenën politike.

Nano prej disa vitesh është "zhudkur" nga jeta publike dhe më së shumti jeton në Greqi.

Por sot në ditën e të dashuruarve ai ka vendosur që të festojë në Shqipëri.

Nano është parë në publik në një ambient privat. Ai është fotografuar teksa feston Shën Valentinin me bashkëshorten Xhoana në një lokal në Lundër. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2019, ora 16:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori