Sherri në burgun e Rrogozhinës, ky është agresori
Një sherr ka ndodhur në palestrën e burgunRrogozhinës mes gjashtë të burgosurve ku një prej tyre ka mbetur i plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë

Mësohet se i dënuari Endrit Goga, ai që së bashku me pesë persona të tjerë që kanë rrahur të burgosurin me mbiemrin Bajrami.

I dënuari Bajrami është dërguar me urgjencë në spitalin e Traumës në Tiranë, ndërsa të dënuarit e tjerë janë mjekuar brenda spitalit të burgut të Rrogozhinës.

Ende nuk dihet se çfarë e ka shkaktuar konfliktin mes të dënuarve, ndërkohë që nuk ka as detaje lidhur me gjendjen e të plagosurit.
Shtuar më 15/10/2019, ora 21:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori