Sherr për një grua, goditet me kaçavidë biznesmeni shqiptar në Itali
Një sherr për pak sa nuk i ka kushtuar jetën një biznesmeni shqiptarItali.

Mediat vendase raportojne se ngjarja ka ndodhur dje pasdite ne komunën Pratola Peligna, ku biznesmeni shqiptar është qëlluar me kaçavidë nga një bashkatdhetar i tij rreth 48-vjeç.

Raportohet se sherri mes dy burrave kishte nisur për shkak të një gruaja ku më pas ka degjeneruar në përdorimin e mjetit shpues.

Agresori, emri i të cilit nuk bëhet i ditur arriti të largohej nga vendi i ngjarjes ndërsa i plagosuri mori rrugën për në shtëpi dhe më pas ëhstë dërguar menjëherë në spital.

Policia e ka identifikuar sulmuesin dhe po ndjek lëvizjet e tij për ta vënë në pranga.
Shtuar më 25/03/2019, ora 08:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori