Sherr në një hotel në Dhërmi, dhunohet një i ri
Pëlqej
Disa persona të paidentifikuar akoma kanë goditur një të ri gjatë një sherri ditën e djeshme në një hotelDhërmi.

Sipas policisë së Vlorës, ata kanë goditur me grushte shtetasin S.K, vjeç 29, banues në Elbasan, ndërkohë po punohet për kapjen e tyre.


Njoftimi i policisë

Drejtoria Vendore e Policisë Vlorë
Më datën 12.08.2017, në Dhërmi, në nje hotel persona të paidentifikuar kanë goditur me grushte shtetasin S.K, vjeç 29, banues në Elbasan. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Vlorë. Neni 90 i Kodit Penal. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2017, ora 18:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori