Sherr me rojen e shkollës, elbasanasi thyen televizorin dhe kundërshton policinë
Një 40 vjeçar është arrestuar nga forcat e rendit të Elbasanit, pasi pati konflikt me rojën e shkollës dhe kundërshtoi policinë.

Qytetari me inicialet E.D., pas konfliktit në shkollën 9-vjeçare, ka thyer televizorin në korridorin e shkollës.

Në momentin e ndërhyrjes së policisë, ai ka kundërshtuar me dhunë dhe ka fyer punonjësit e policisë, ku më pas është vënë në pranga. Nuk dihen ende shkaqet e konfliktit të 40 vjeçarit me rojën.

Ai tashmë akuzohet për veprën penale "Kundërshtim i punonjësit të policisë së rendit publik."
Shtuar më 18/07/2019, ora 12:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori