Sherr i dhunshëm mes prostitutave shqiptare në Itali
Sipas mediave italiane një përplasje e dhunshme ka shpërthyer mes dy prostituatve me origjinë shqiptare në sheshin "Stupinigi".

Sherri ka qënë aq i ashpër sa është dashur ndërhyrja e policisë për të qetësuar gjakrat.

Policia ka deklaruar se shkaku i sherrit midis tyre ka qenë se njëra ka pretenduar se i kishte zënë vendin e punës.

Mësohet se gjendja e tyre shëndetësore është e mirë dhe se të dyja po përballen me akuzën "dhunë fizike" në publik për motive të dobta./ albue.com/
Shtuar më 06/03/2019, ora 15:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori