Shembja e Teatrit, dhunohet gazetari Alfred Lala (FOTO LAJM)

“Poshtë diktatura, poshtë diktatura” janë thirrjet e qatetarëve të cilët I janë drejtuar bashkisë së Tiranës mjaft të revoltuar.

Policia ka shoqeruar ish-deputeten e LSI Silva Caka ndërsa në mbrojtje të saj ka shkuar dhe analisti Alfred Lela I cili është tërhequr brutalisht nga forcat e policisë.
Shtuar më 17/05/2020, ora 08:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori