Shembet oxhaku gjigant në Tiranë (FOTO LAJM)

Ka nisur prishja e objekteve të rrezikshme pas tërmetit të 26 nëntorit edhe në Tiranë.

Një nga objektet e para është edhe një oxhak industrial ku ka filluar menjëherë prishja e ndërtesës, ndërkohë që ngjitur me të janë ndërtuar edhe vila 3-katëshe.

Objekte dhe ndërtesa të tjera, do të shemben pas vlersimit të ekspertizës.
Shtuar më 01/12/2019, ora 14:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori