Shehi thumbon Ramën: Ai mund të thotë dhe që ka ulur numrin e budallenjve
Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi ndër të tjera, ka komentuar mbrëmjen
e sotme në Opinion, edhe për arritjet e listuara nga Kryeministri Rama gjatë 100 ditëve të para dhe gjatë vitit 2017, të listuara prej tij gjatë zhvillimit të Asamblesë së Partisë Socialiste e mbledhur në 6 Janar.

Shehi është shprehur, se lista e paraqitur është qesharake dhe jo statistikore, ndaj nuk mund të merret për bazë.

Rama mund të thotë që në Shqipëri ka ulur edhe numrin e budallenjve”, tha Shehi duke mos lënë mënjanë ironinë që e karakterizon. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2018, ora 22:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori