Shehaj nxjerr skemën e përgjimeve, e gjitha nën drejtimin e Ramës (FOTO LAJM)

Ish-deputeti demokrat Agron Shehaj ndërtuar një skemë lidhur me të gjitha përgjimet e Dibrës të publikuara ditën e djeshme nga gazetari gjerman i “Bild” Peter Tiede.

Shehaj ka vendosur në qendër Arben Keshin dhe më pas të gjithë të tjerët janë kapur në komunikim me të.

Sipas ish deputetit, vjedhja e votave ka qenë një operacion i planifikuar nga Rama.
“Vjedhje e votave ka qenë një operacion i planifikuar dhe ekzekutuar në mënyrë të koordinuar nën drejtimin e Edi Ramës”, shkruan Shehaj.

Shtuar më 18/06/2019, ora 19:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori