SHBA-ja në alarm: I riu shëtitet rrugëve me automatik në dorë (VIDEO)
Një i ri është parë duke ecur fare i qetë rrugëve të Bronxit, pavarësisht se në dorë mbante një pushkë automatike në mes të ditës.

Ai është filmuar nga kamerat e sigurisë në Webster Avenue gjatë të enjtes, duke mbajtur pushkë automatike në dorë.

Pamjet e tij i ka publikuar policia e Nju Jorkut, ku shihet ky person i veshur me xhinse dhe bluzë të kuqe, dhe duke u sjellë normalisht.

Për fat të mirë ai nuk ia ka drejtuar armën askujt dhe nuk është raportuar për ndonjë të lënduar, por veprimi i tij ka shkaktuar frikë dhe alarm për organet e sigurisë.


Shtuar më 17/01/2021, ora 10:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori