Sfidë mes motrash, kush e veshi më bukur fustanin e zi? (FOTO LAM)

Marina dhe Luana këtë të shtunë ishin që të dyja kokë më kokë në Prime Time, njëra në Klan dhe njëra në Top Channel.

Që të dyja shkëlqyen në mënyrën e tyre ndërkohë që një sfidë e tillë ka shkaktuar jo pak komente në rrjet shkruan albeu.com.

Të dyja kanë moderuar programe argëtimi dhe kanë rrëmbyer vëmendjen e audiencës.

Por cila nga motrat u duk më dukur?

Që të dyja aktualisht janë bjonde dhe duken shumë në formë, por vendimin e merrni ju.

Të dyja vajzat dhe veshjet e tyre i gjeni në galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/

Shtuar më 13/10/2019, ora 10:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori