Sërish shi? Sinoptikanët parashikojnë si do të mbyllet muaji maj
Asnjë ndryshim deri në fund të muajit. Sinoptikanët kanë parashikuar një mbyllje të muajit maj me prani të reshjeve të shiut në të gjithë vendin. Bëni mirë të mbani ccadrën me vete.

Parashikimi sipas METEOALB

Fundi i muajit MBETET në ndikimin e motit të paqendrueshëm duke bërë që vranësirat dhe shirat e dobët të jenë prezent POR herë pas here do të ketë intervale me kthjellime.

Temperaturat e ajrit do të vijojnë në vlerat e tyre normale klimatike duke bërë që maksimumi në rang territori të arrijë deri në 27 gadë celcius.
Shtuar më 27/05/2019, ora 12:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori