Sërish panik në Durrës, tërmeti lëkund qytetin
Një tjetër lëkundje është ndjerë në vendin tonë ku sërish e ka pasur epiqendrën në Durrës.

Kjo lëkundje ishte me magnitutë 3.2 dhe ka krijuar panik tek qytetarët ku ato kanë vendosur të qëndrojnë jashtë shtëpive.

Ky është i katërti që është ndjerë fuqishë brenda ditës së sotme, ndërkohë që në total janë shënuar plot 10 lëkundje dhe ka ndodhur rreth orës 22:00 të mbrëmjes.

Më i forti ishte ai që ka rënë në fillim me magnitutë 5.8 ballë me
Shtuar më 21/09/2019, ora 22:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori