Sërish një familje, Mozzik dhe Loredana marrin vendimin e rëndësishëm (FOTO LAJM)

Pak javë më pare, çifti i njohur, Mozzik dhe Loredana konfirmuan lajmet se ata janë ribashkuar pas shumë muajsh të ndarë nga njëri-tjetri.

Reperi u shfaq në dokumentarin e Loredanës dhe çifti dukej shumë i lumtur së bashku me Hanën.

Pas ribashkimi, Mozzik dhe Loredana kanë marrë një tjetër vendim të rëndësishëm. “Neës31.al” raporton së fundmi se ata kanë nisur të bashkëjetojnë sërish në Gjermani.

Shtuar më 16/12/2020, ora 11:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori