Serbët kënaqen nga milionat e Erdoganit, Dacici i këndon turqisht këngën e agait (VIDEO)
Serbët kanë ngelur të kënaqur nga investimet e Turqisë në Serbi dhe kjo duket qartë edhe nga Ministri Ivica Dacic i cili ka kënduar turqisht për nder të Erdoganit, shkruan albeu.com.

Edhe pse nuk është anglishtfolës Dacic nuk qëndron pas me turqishten i cili ka marrë mikrofonin dhe ka kënduar këngën "Osman Aga". Ai madje ka dalë përballë Erdoganit duke i bërë lajka me këngë.

E kënga e tij është mirëpritur nga ministrat turq të cilët rrahin shuplaka pa pushim kurse Aleksandër Vucici nuk e mban do të qeshurën.

Turqia dhe Serbia e kanë në plan të kapin shifrën tregëtare 1 miliard dollarë./albeu.com/

Shtuar më 11/10/2017, ora 09:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori