Serbėt dhunojnė shqiptarin
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Njė shqiptar nga Mitrovica ka shtypur me makinėn e tij njė serb, i cili sėbashku me tė tjerė po bllokonte rrugėn e kalimit nė barrikadėn e vendosur nė fshatin Zupc.


Zėdhėnėsi i Policisė sė Kosovės nė Mitrovciė, Besim Hoti ka konfirmuar pėr mediat serbe se mė pas serbėt e kanė dhunuar shqiptarin dhe i kanė dėmtuar edhe makinėn. Serbi i lėnduar D.R, 25 vjec pas trajtimit mjekėsor ėshtė lėshuar nė shtėpi.


Shqiptari i pėrfshirė nė incident ėshtė dėrguar pėr trajtim mjekėsor nė ambulancėn nė Zubin Potok dhe pastaj ėshtė shoqėruar pėr nė rajonin e policisė. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2012, ora 18:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.