Sekuestrohet ish-hotel Vollga në pronësi të Shullazit
Eshtë vënë në sekuestrim ish HotelVollga’ në Durrës. Sekuestrimi është bërë nga agjensia e administrimit te pasurive të sekuestruara dhe të konfiskuara.

Kjo agjensi pritet të dalë në konferencë dhe njoftim zyrtarë gjatë ditës sot.

Në periudhën e privatizimeve, ky hotel i kaloi një pronari që pretendonte pronësinë e saj.

Ndërsa në vitin 2011, ky hotel i kaloi Emiljano Shullazit.
Shtuar më 07/08/2020, ora 11:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori