Saranda turistike e mbuluar me tymin e plehrave (VIDEO)
Një re e madhe tymi ka mbuluar këto ditë Sarandën në kulmin e sezonit turistik.

Sipas burimeve nbga vendngjarja bëhet fjalë për vendgrumbullimin e vjetër të plehrave në Volloder, të cilit i vihet zjarri duke shkaktuar një ndotje të tillë në Sarandë.

Denoncimi është bërë edhe nga ish-kryeministri Berisha që shkruan: ‘Kjo është Saranda turistike e narkoshtetit, helm dhe tym e gazra për pushuesit. Sb’
Shtuar më 09/08/2019, ora 22:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori