Samsung prezanton "xhevahirët" e tij (FOTO-LAJM)

Në eventin IFA 2014, Samsung shpalosi në Berlin gjeneratën e ardhshme të teknologjisë Gear S. Ndërkohë që i fundit që i shtohet familjes së smartphone-ve, është Galaxy Note 4 i rinovuar në dizajn, duke ofruar një performancë fotografike të avancuar.

Ndër të rejat e kësaj kompania për këtë vit janë edhe syzet Gear VR, të cilat kanë ardhur si rezultat i bashkëpunimit me Oculus, një kompani Facebook. Dhe në fund është phablet Note Edge, me ekran të lakuar. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2014, ora 13:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori