Saimir Tahiri mbërrin te Krimet e Rënda
Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahi ka mbërritur mëngjesin e sotëm në Gjykatën për KrimeRenda.

Ai është paraqitur nën shoqëribë e avokatit Maks Haxhia.

Ne Gjykatën për Krime të Rënda sot pritet të zhvillohet seanca e dytë për ish-ministrin Tahiri dhe 3 ish-policët që janë në arrati.
Shtuar më 03/07/2019, ora 09:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori