Identifikohen dy nga grabitësit e milionave në aeroportin e Rinasit
Rrugës për në Laç, Benzi shpërthen në flakë
Një makinë ka shpërthyer në flakë ditën e sotme në rrugën e Kishës së Shna Ndout.

Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se zjarri është shënuar për shkak të një defekti një rrjetin elektrik.

Nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Automjeti tip Benz ishte nisur për në Kishën e Laçit, pasi sot nisën edhe të martat e pelegrinazhit të besimtarëve.

Policia ndërkohë ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet. /albeu.com/
Shtuar më 19/03/2019, ora 19:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori