Rrokulliset trajleri në rrugën e Burrelit, shoferi kërcen nga makina në minutën e fundit (FOTO LAJM)

Një trajler është përmbysur dhe është shkatërruar pasi ka dalë nga rruga në rrugën Burrel-Milot, pranë urës ss Ulzës, gjatë natës. Mjeti i tonazhit të lartë është me targa të Shkupit.

Policia tha në momentin e aksidentit, shoferi u hodh nga makina dhe ka marrë plagë të lehta. Shkak per aksidentin duket se ka qënë futja në parakalim e një mjeti tjetër. Makina që e parakaloi gabimisht ishte me targa të Zvicrës.
Shtuar më 15/09/2019, ora 09:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori