Rrëzohet kamioni, shalqinjtë "pushtojnë" rrugën e Kombit
Pamje të trishta janë bërë publike në rrjete sociale.

Një aksident në rrugën e Kombit ka bërë që një sasi e madh e shalqirit të përfundojë në autostradë.

Kampioni që transportonte shalqirin është aksidentuar dhe i gjithë malli që ishte ngarkuar është përhapur në autostradën e rrugësKombit.

Destinacioni i kamionit ishte nga Shqipëria për në Kosovë, ndërkohë që për tregtarët është një humbje e konsiderueshme.
Shtuar më 17/07/2020, ora 14:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori