Rrëshqasin gurët brenda restorantit në Vlorë, dyshohet për të lënduar
Një rrëshqitje masive guri ka ndodhur në Kaninë të Vlorë brenda restorantit “Shpella e Fikut”.

Dyshohet se ka të lënduar. Në vendngjarje janë nisur mjekët.

Kujtojmë se Kaninë po punohet për projektin e By passit të Vlorës, dhe lokali është shumë pranë ndërtimeve.
Shtuar më 23/09/2020, ora 11:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori