Rreshjet shkaktojnë apokalips në Katania (VIDEO)
Vërshimet e mëdha në Catania të Italisë kanë shkaktuar kaos të vërtetë.

Uji që ka ardhur pas stuhisë së madhe dhe të reshurave të shumta, ka shkatërruar shumëçka në qytet.

Nuk raportohet për viktima, por dëmi material vlerësohet se ka qenë shumë i madh.

Një video e publikuar në Facebook tregon më së miri se çfarë ka ndodhur atje.


Shtuar më 05/10/2018, ora 16:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori