Rrëfehet ish kryebashkiaku i Dibrës: Ja si rashë në grackë...
Një kurth të ngritur nga kundërshtarët, ka qënë shpjegimi i dhënë nga Shukri Xhelili pas video skandalit. Kështu e ka justifikuar ish kryebashkiaku i Dibrës tërë këtë situatë.

Në një komunikim me “Panorama”, pak orë para se qeveria të firmoste shkarkimin e tij nga detyra dhe para se policia ta shoqëronte në komisariatin e Dibrës, Shukri Halili ka thënë se e gjitha ka qenë nje kurth.

“Ka qenë një kurth i ngritur nga kundërshtarët e mi, unë rashë në grackë”, ka thënë Xhelili, por pa dhënë të tjera detaje rreth asaj që ndodhi. /albeu.com/
Shtuar më 13/05/2016, ora 12:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori