Rrebeshet e shiut dhe era e fortë, rrëzohet plepi dhe bllokon rrugën Gjirokastër-Kakavijë
Moti i keq që ka përfshirë të gjithë vendin ka bërë që një plep të rrëzohetrrugën nacionale Gjirokastër-Kakavijë.

Si pasojë, rruga është bllokuar në një pjesë të saj.

Aktualisht në këtë aks kalohet vetëm në një korsi.

Forcat zjarrfikëse po punojën për të hapur rrugën.
Shtuar më 05/08/2020, ora 08:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori