Rita ndez skenën, ndiqni LIVE koncertin në Tiranë
Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora po mban një koncert në Sheshin Skënderbej në Tiranë.

Ajo është shfaqur me një look shumë ndryshe dhe e ka ndezur situatën në shesh që me këngët e para.

Kjo është hera e dytë që Rita vjen në Tiranë, ndërkohë që fansat e zjarrtë kanë pushtuar Tiranën.

Për më tepër mund të ndiqni LIVE koncertin e saj. /albeu.com/
Shtuar më 03/06/2018, ora 21:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori