Rikthehen reshjet e dëborës, Dardha e Korçës zhytyr në bardhësi
Pëlqej
Reshjet e borës janë rikthyer në një pjesë të Qarkut të Korçës.
15 cm borë janë regjistruar në fshatin turistik të Dardhës mëngjesin e së dielës.

Pavarësisht borës, situata në akset nacionale vazhdon të jetë normale, ndërkohë që dhjetëra turistë i janë drejtuar Dardhës për të shijuar fundjavën.

“Jemi nga Spanja dhe jetojmë në Tiranë. Vendosëm të vijmë në Dardhë për ta njohur. Vend i vogël, por shumë i këndshëm”, thotë një turiste shkruan tch.

Sigurisht pamjet jan mbresëlënëse. /albeu.com/
Shtuar më 20/01/2019, ora 17:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori