Renea në këmbë për të arrestuar Lul Berishën, dekonspirohet operacioni?
Pëlqej
Një operacion i madh antidrogë ka përfshirë ditën e e sotme vendin.

Pas Flamur Avdylit, pjesë e urdhër arresteve ka qenë edhe Lul Berisha, por ky i fundit nuk është arritur të kapet nga policia duke ngritur dyshime se operacioni mund të jetë dekonspiruar.

Berisha akuzohet për trafik të lëndëve narkotike dhe të armëve. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2018, ora 20:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori