RENEA aksion në Nikël, kontroll banesave të personave me të shkuar kriminale
Policia dhe forcat Renea kanë zhvilluar një aksion blic në Nikël të Fushë-Krujës.

Mësohet se janë kontrolluar banesa të personave me rekorde kriminale. Aksioni është zhvilluar gjatë mbrëmjes së kaluar, ndërsa ende nuk ka informacion nga policia.

Në orët në vijim priten informacione më të detajuara në lidhje me këtë operacion.
Shtuar më 22/01/2021, ora 10:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori