Rëndohet gjendja e Alimadhit, deputeti futet në oksigjen
Deputeti Adriatik Alimadhi është konfirmuar pozitiv me sëmundjen e koronavirusit që prej 26 marsit, pas thirrjes publike që i bëri Edi Ramës se nuk po merrte kujdesin e duhur.

Ai prej ditësh po mbahet në kujdesin e mjekëve në Infektiv, ndërkohë që sot janë mësuar edhe detaje në lidhje me gjendjen e deputetit.

Alimadhi aktualisht ppo trajtohet me oksigjen me maskë dhe ka saturim të mirë të oksigjenit në gjak.

Shtuar më 08/04/2020, ora 15:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori