Ramushi festoi ditëlindjen, urimi romantik i Anitës merr gjithë vëmendjen (FOTO LAJM)

Me rastin e ditëlindjes së bashkëshortit, Anita e ka uruar Ramushin publikisht, një postim ky që ka tërhequr mjaft vëmëndje.

“Nuk dua të t’a heq asnjë grade e yll si gjeneral ushtrie e komandant i Luftës veq dua t’i shtoj nja dy me shumë

Ti je gjenerali i zemres sime, e gjeneral i dashurisë se Gjinit, Hanes dhe Trimit.

duam përjetë Ramush Harandinaj! Gëzuar Ditelindja e une edhe sot vazhdoj te mendoj qe jam dhurata më e bukur e ditelindjes sate!

Gëzuar 17 vjet bashk me të mira e të kqija”, ka shkruar ajo.

Shtuar më 04/07/2020, ora 14:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori