Ramës i del situata nga duart, shpërthen në të qeshura histerike
Mbrëmja e sotme është kthyer në një debat të rrëmujshëm, ku janë marrë shumë pak përgjigje.

Teksa për një cast, Rakipllari ka thënë se do të thotë një mendim personal, Rama ka filluar të ngrejë zërin dhe i ka thënë që tmos thotë një mendim personal se nuk i duhet njeriu.

Rakipllarit i ka thënë se e ka ftuar dikush tjëtër në emision dhe jo ai.

Kjo e ka bërë Ramën të shpërthejë në disa të qeshura histerike.

"Ky edhe në gazetari do të jetë vetë i pari"-ka thënë Rakipllari.

"Nuk krahasohem me ju unë"-ka thënë kryeministri teksa qeshte. /albeu.com/
Shtuar më 13/12/2018, ora 23:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori