Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Rama: Xhamia e re e Namazgjasë nis brenda nëntorit (FOTO LAJM)

Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se ndërtimi i xhamisë së re të Namazgjasë nis brënda muajit nëntor.

Xhamia e re e Namazgjasë nis brenda nëntorit”, thuhet në mesazhin e Ramës.

Xhamia e re ka qenë prej vitesh një premtim i qeverisë, madje dhe i Bashkisë së Tiranës. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2014, ora 15:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori