Rama vazhdon përrallën e shkopit magjik: Nuk do të ulemi në tavolinë pa u mbyllur greva
Kryeministri Edi Rama i ka dhënë një mesazh të qartë grevistëve në Ballsh.

“Miqtë e mi jo, më vjen keq po ne nuk do të ulemi dot në tavolinë pa u mbyllur greva! Qeveria nuk negocion nën presionin e askujt dhe nuk pranon ultimatume nga askush. Mbyllni grevën dhe do të vij unë tek ju, menjëherë! Ndryshe s’ka bisedime dhe unë s’kam shkop magjik!”, shkruan Rama.

Shtuar më 28/10/2020, ora 11:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori