Rama: Vazhdojnë përçatjet në mbrojtje të piramidave në arsim
Vazhdojnë replikat mes PS-së dhe PD-së për mbylljen e disa universiteteve private në vend.

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sot, pas një deklarate të Genc Pollos, i cili theksoi se mbyllja e universiteteve është bazur mbi një kontroll aspak transparent dhe joligjor.

Kreu i ekzekutivit e cilësoi deklaratën e Pollos i mbrojtjepiramidavearsim.

"Vazhdojnë përçart në mbrojtjepiramidavearsim, paçka së është zbatuar ligji që e bënë po se zbatuan kurrë. /Vaj medet PD/Reforma s’ndalet/", shkruan Rama në Facebook./albeu.com/

Shtuar më 10/08/2014, ora 15:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori