Rama sulmon Bashën: Je në grepin e Likes për tiganin e Monës
Kryeministri Edi Rama edhe ditën e sotme ka vijuar replikat me kreun e opozitës Lulzim Bbashën teksa ky i fundit vijon të mbajë theksin tek inceneratorët.

Sipas Ramës, sa më shumë sulmon impiantet e mbetjeve aq më shumë tregon se nuk ndahet dot nga malet e plehrave.

“Ta qaj hallin, je mes gropës së Hajdin Saliut dhe grepit të Likes për tiganin e Monës!”, shkruan me ironi kryeministri.

Postimi i plotë:

Ah Lul, të ka mbet ora tek Gropa e Hajdin Saliut, po habitem si s’e kupton që sa më shumë sulmon impiantet moderne të mbetjeve, aq më shumë tregon se nuk ndahesh dot nga malet me plehra të Sali Hajdinit! Ta qaj hallin, je mes gropës së tij dhe grepit të Likes për tiganin e Monës!
Shtuar më 22/10/2020, ora 15:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori