Rama si në 2013: Flet për Matildën, djalin, orientimin seksual dhe përlotet
Pëlqej
Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme është i ftuar në Neës24 ku ka pranuar që t'i përgjigjet të gjitha pyetjeve.

Në një cast Rama ka përmendur familjen dhe i prekur ka thënë se ka shumë gjëra nën lëkurë të cilat si ka qarë me njeri, por më pas i ka rreshtuar i nervozuar.

Ai tha ndër të tjera se djali i tij ishte futur poshtë krevatit i tmerruar pas atyre që ka dëgjuar nga Berisha se në fakt gruaja e Ramës (Matilda) nuk e ka pasur me të djalin, por më te atin e tij.

Ai tha se e kanë shoqëruar gjithë jetën fjalët drogaxhi, pederast apo plot të tjera.

Këtë shpërthim Rama e ka pasur edhe para zgjedhjeve në 2013">2013 dhe mesa duket është një zgjidhje e mirë për të kapërcyer nga gjërat e rëndësishme, në gjëra emotive.

Gjithsesi mbetet për tu parë nëse është një rrëfim i sinqertë apo një akrobaci e rradhës. /albeu.com/
Shtuar më 12/03/2018, ora 23:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori