Rama: Saliun e pres në debat
Pas prononcimit të ambasadorit amerikan se kryeministri Berisha dhe kryesocialisti Rama duhet të takohet për një debat privat, Rama ka reaguar sërish përmes blogut të tij në Twiteer duke shkruar: "Saliun e presdebat para shqiptarëve".

Një ditë më parë Rama, në editorialin e tij theksonte se përballja publike me kryeministrin do të bëhej mbi argumentet kryesore të dy palëve dhe për paktin me 10 pika të propozuar nga e majta. /albeu.com/

Shtuar më 02/10/2011, ora 19:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori