Rama rrëfen pazaret mes politikanëve: Ta dini ju ç'më tha Luli
Rama nuk ka lënë pa komentuar edhe deklaratën e kryetarit të PD-së Lulzim Bashës, që tha se se vetëm dy vende në botë nuk kanë bërë asnjë investim gjatë vitit 2017, Koreja e Veriut dhe Shqipëria.

Por përgjigjen e tij Rama e dha kështu:

Sikur t’ju them unë ç’më ka thënë Lulzim Basha këtu, do dëgjonim njëri- tjetrin deri nesër në mëngjes dhe do qeshnim, është djalë i mirë dhe jam i sinqertë kur e them këtë, por është po ashtu sic e kam thënë artist, ka një cilësi të pamohueshme për të thënë atë që nuk mendon dhe për të menduar atë që nuk thotë. /albeu.com/
Shtuar më 28/12/2017, ora 21:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori