E FUNDIT/ Digjet makina e drejtorit të Hipotekës
Rama pësoi parainfarkt? Flet Endri Fuga
Ish deputeti i PD-së Klevis Balliu deklaroi me një postim në rrjetin social Facebook se Kryeministri Rama kishte pësuar një parainfakt dhe ndodhej i shtruar në spital.

Për këtë ka reguar kryekëshilltari i Ramës, Endri Fuga i cili ka hedhur poshtë pretendimin përmes këtij mesazhi:

Qe opozita eshte e lodhur kjo dihet. Qe nuk kane as vizion e as program per te mundur ER edhe kjo s’do mend per tu kuptuar. Por qe do binin aq poshte sa te trillonin lajme si ky i sotmi… Megjithese njerezit e deshperuar bejne gjera te deshperuara. Jane bere per te ardhur keq.

Vetë Kryeministri Rama nuk ka reaguar në lidhje me këtë cështje. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2019, ora 22:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori