Rama përfiton nga intervista e Xhisielës, reagon sërish
Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur sërish të reagojë në Twitter në lidhje me cështjen Xhisiela.

Ai ka marrë krah nga intervista e djeshme e Xhisielës në televizion për të justifikuar dhunën e shtruar nga djali e deputetit.

Në një postim të bërë pak minuta më parë, ai shkruan se i vjen mirë që nuk është i vetmi që mendon se “vajzën e morën peng dhe e kthyen në mish për topat e kazanit politik e mediatik”.

“Ndërkohë duhet çmontuar me fakte pjesa tjetër e këtij horrori mendjesh e gojësh të përdala. Dhe shumë shpejt një paketë antishpifje”, shkruan Rama në Tëitter”, ka vijaur ai më tej. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2018, ora 21:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori