Rama nxjerr videon nga Dhërmiu: Ia bën me sy Francës (VIDEO)
Kryeministri i vendit, Edi Rama e ka nisur diten sot me pamjet nga Dhermiu, zona aq e bukur dhe e preferuar per pushime, jo vetem nga shqiptaret. rama ne kosov

Teksa ka postuar videon me pamjet nga fshati i bukur, Rama, shkruan se pas rilindjes, ai “ua bën me sy fshatrave të turizmit elitar në jug të Francës”.

Mesazhi i Rames

MIRËMËNGJES 😊

dhe me këtë tjetër fshat bregdetar që ka rilindur pas vitesh të tëra harrese e rrënimi, e sot ua bën me sy fshatrave të turizmit elitar në jug të Francës, ju uroj një të dielë të bukur🙏

Shtuar më 05/07/2020, ora 08:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori